Przedsiębiorstwo Komunalne Nałęcz poszukuje pracowników zmotywowanych do działania, zarówno doświadczonych jak i chętnych do nowych wyzwań. Oferujemy zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku lokalnym, zapewniamy także możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach czy kursach.

Jeśli studiujesz lub uczysz się, mieszkasz na terenie gminy Niedrzwica i interesujesz się zagadnieniami związanymi z ochroną środowiska, gospodarką komunalną czy gospodarką wodną zapytaj nas o możliwość odbycia stażu lub praktyk zawodowych.

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w naszym przedsiębiorstwie, zachęcamy do złożenia CV wraz z klauzulą : „wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Komunalne Nałęcz sp. z o.o. na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych )” .