Przedsiębiorstwo Komunalne Nałęcz Sp. z o. o. aktualnie poszukuje pań/panów na staż :

PRACOWNIK POMOCNICZY

Jeśli :

– jesteś osobą zarejestrowaną w Powiatowym Urzędzie Pracy – warunek

– potrafisz posługiwać się prostymi narzędziami

– jesteś osobą sumienną i bezkonfliktową

– działasz z entuzjazmem i zaangażowaniem

– lubisz współpracę w zespole

– mile widziane prawo jazdy kat. B

Zapraszamy do przesłania CV ( wraz z wymaganą klauzulą zawartą na stronie pknalecz.eu) na adres bok@pknalecz.eu lub osobiście w siedzibie spółki Niedrzwica Duża ul. Bełżycka 77 w godz. 7.30 – 15.30 do dnia 30 marca 2021 roku.

 

 

Przedsiębiorstwo Komunalne Nałęcz poszukuje pracowników zmotywowanych do działania, zarówno doświadczonych jak i chętnych do nowych wyzwań. Oferujemy zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku lokalnym, zapewniamy także możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach czy kursach.

Jeśli studiujesz lub uczysz się, mieszkasz na terenie gminy Niedrzwica i interesujesz się zagadnieniami związanymi z ochroną środowiska, gospodarką komunalną czy gospodarką wodną zapytaj nas o możliwość odbycia stażu lub praktyk zawodowych.

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w naszym przedsiębiorstwie, zachęcamy do złożenia CV wraz z klauzulą : „wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Komunalne Nałęcz sp. z o.o. na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych )” .