Przedsiębiorstwo Komunalne Nałęcz poszukuje pracowników zmotywowanych do działania, zarówno doświadczonych jak i chętnych do nowych wyzwań. Oferujemy zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku lokalnym, zapewniamy także możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach czy kursach.

Jeśli studiujesz lub uczysz się, mieszkasz na terenie gminy Niedrzwica i interesujesz się zagadnieniami związanymi z ochroną środowiska, gospodarką komunalną czy gospodarką wodną zapytaj nas o możliwość odbycia stażu lub praktyk zawodowych.

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w naszym przedsiębiorstwie, zachęcamy do złożenia CV wraz z klauzulą : „wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Komunalne Nałęcz sp. z o.o. na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych )” .

Przedsiębiorstwo Komunalne Nałęcz Sp. z o.o. aktualnie poszukuje osoby na stanowisko :

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Jeśli :

– masz minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku pracy

– posiadasz wykształcenie wyższe inżynierskie lub magisterskie (mile widziane kierunki związane z zakresem działalności spółki)

– umiesz biegle obsługiwać programy z pakietu MS Office

– posiadasz czynne prawo jazdy KAT B

– jesteś osobą komunikatywną i kreatywną

– działasz z entuzjazmem i zaangażowaniem

– lubisz współpracę w zespole

To właśnie szukamy Ciebie. Zapraszamy do osobistego złożenia CV oraz listu motywacyjnego ( wraz z wymaganą klauzulą zawartą na stronie pknalecz.eu) w siedzibie spółki Niedrzwica Duża ul. Bełżycka 77 w godz. 7.30 – 15.30 do dnia 29 stycznia 2020 roku.

Twoje zadania :

– kompleksowe prowadzenie Biura Obsługi Klienta

– prowadzenie kasy

– rozliczanie dostaw wody do odbiorców

– przyjmowanie reklamacji i zgłoszeń

– prowadzenie niezbędnej dokumentacji Biura Obsługi Klienta

– kontrola należności

– fakturowanie

Oferujemy :

– umowę o pracę

– pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku lokalnym

– szkolenia podnoszące kwalifikacje i umożliwiające rozwój osobowy

– przyjazną atmosferę w pracy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.